Genel

ÇİÇEK DESENLİ DUVARLAR

cicek-desenli-duvarlar

Evinizde her daim çiçekleri görmeyi istemez misiniz? Çiçek desenli duvar kağıtları ile yaşam alanınızı renklendirebilir ve daha ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Büyük veya küçük desenli çiçekler evinizi baştan yaratabilir, evde geçireceğiniz zamanı çok daha kaliteli kılabilir.

Evin Dört Bir köşesinde Çiçekler

Çiçek desenli duvar kağıtlarını evde dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz; yatak odasından mutfağa, banyodan çocuk odasına kadar her yerde rahatlıkla tercih edilebilir. Üstelik çiçek desenli duvarları oluşturmak çok kolay. Dilerseniz hazır olarak satın alabilir, dilerseniz stencil veya baskılardan yardım alabilirsiniz.

Çiçek desenli duvar kağıtları romantik evlerin vazgeçilmezi olurken, sofistike karaktere sahip evlerde de kullanılabilir. Duvar kağıdı piyasasındaki geniş yelpazeden faydalanarak eviniz için en uygun çiçek desenini bulabilirsiniz.

Çiçek Desenli Evler Nasıl Olmalı?

Duvarlarınızda çiçek desenlerini tercih ediyorsanız, mutlaka dekorasyonda sadelikten yana olmanız gerekiyor. Çiçek desenlerini uyguladığınız alana özellikle beyaz veya sade mobilyalar tercih etmelisiniz. Bu sayede hem karmaşıklıktan uzak durmuş hem de duvar kağıdı daha da çok ön plana çıkarmış olursunuz.

Kanepenizin üzerine atacağınız birkaç renkli yastık yeterli olacaktır. Duvarınızda uyguladığınız çiçekleri, yapay ya da gerçek olsun, evin içerisinde başka çiçeklerle de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Örneğin beyaz zambak desenli bir duvar kağıdınız varsa, bu alana bir vazo ve içerisinde gerçek zambaklar koyabilirsiniz. Ortam daha da hoş gözükecektir.

Büyük Çiçek Desenli Duvar Kağıtları

Büyük desenli çiçekler ise evinize derinlik katmak için ideal seçim olabilir. Bu tarz uygulamalar aynı zamanda eve sanatsal bir hava da katar. Büyük desenli çiçekleri koridor duvarlarına uygulayarak koridorunuzu şenlendirebilirsiniz.

Nötr Renkler

Çiçek desenlerini renkli kullanmak zorunda da değilsiniz. Çiçek desenleri rahatlıkla nötr renklerde de tercih edilebilir. Yalnızca iki rengin kullanıldığı çiçek desenli duvar kağıtları sayesinde oldukça şık ve dekoratif olarak uyumlu ortamlar elde edilebilir.

0 Comments
Share

aysefugenarda

Reply your comment:

Your email address will not be published. Required fields are marked *