Gayrimenkul

FİYATI 30 MİLYON TL ÜZERİNDE OLAN SATILIK LÜKS EVLER

fiyati-30-milyon-tl-uzerinde-olan-satilik-luks-evler

Lüks ev denildiğinde herkesin aklında mutlaka bir şeyler canlanır. Şık bir mimari, şahane bir yüzme havuzu, son teknoloji aletler, özel yapım mobilyalar, dinlenme alanları ve sınırsız eğlence alanları yer alabilir. Bazen lüks evlerde bunların hepsi olabileceği gibi daha birçok özel seçenek de var olabilir. İşte karşınızda fiyatı dudak uçuklatan, Amerikan ihtişamını yansıtan satılık lüks evler…

4521 Commanders Point Drive’da bulunan bu ev Texas Austin’de yer alıyor. Evin şu anki fiyatı ise yaklaşık 52 milyon TL civarında.

440 S Hibiscus Drive’da bulunan bu harika modern villa Amerika’nın rüya eyaleti Florida’da, Miami’de yer alıyor. Fiyat konusunda oldukça bonkör davranan villanın ederi yaklaşık 68 milyon TL.

Kaliforniya’nın Malibu şehri çılgın yaşamıyla ünlü olduğu kadar evleriyle de ünlüdür. Bu muhteşem bahçeye ve havuza sahip olan villa yaklaşık 38 milyon TL’ye alıcı arıyor.

1000 Robin Hood Lane, Arrowhead Gölü kıyısında bulunan bu ev Kaliforniya’da yer alıyor. Evin değeri 40 milyon TL kadar.

Beverly Hills’i duymayan yoktur. Kaliforniya’nın bu çılgın şehri ünlü insanların yaşamlarını ve lüksün en üst noktalarını barındırıyor. Bu modern görünümlü ev ilk bakışta size bir şey ifade etmiyor olabilir ama fiyatıyla mutlaka edecektir. Dünyanın en büyük emlak şirketi Coldwell Banker tarafından satışta ola bu villa tam olarak 100 milyon TL civarında bir fiyata sahip.

Montecito’da yer alan bu modern çizgilere sahip villanın fiyatı 44 milyon TL.

Tortola, British Virgin Islands, Tortola’daki bu muazzam deniz manzaralı villa 45 milyon TL’den alıcı arıyor. Villanın konumu, bahçe ve havuzun güzelliği harika değil mi?

Bir Beverly Hills klasiği daha karşımızda. Bu modern villa 130 milyon TL’ye satılık.

964 Fallen Leaf Road, Arcadia’da bulunan bu villa Kaliforniya’nın güzelliklerini yansıtıyor. 45 milyon TL’lik satış fiyatı birçok kişi için sudan ucuz olabilir.

Florida’nın Boca Raton bölgesi bu kendine münhasır marinalı muhteşem villaya ev sahipliği yapıyor. Burada geçirilecek zamanın ne kadar keyifli olabileceğini düşünebiliyor musunuz? Villa şu an 42 milyon TL’den satışta.

Beverly Hills’te yer alan bu görkemli villa geniş bir bahçe/dinlenme alanına sahip. Kaliforniya şartlarına göre ucuz kaçabilecek bir fiyata 45 milyon TL’ye satılık.

0 Comments
Share

aysefugenarda

Reply your comment:

Your email address will not be published. Required fields are marked *