Lüks

HER ŞEYİ OLAN BİRİNE YENİ YIL HEDİYESİ NE ALINIR?

her-seyi-olan-birine-yeni-yil-hediyesi-ne-alinir

Saint Laurent

Kristal süslemeleri olan bu çizmeler her moda ikonunun sahip olmak istediği hediyelerden olabilir. Yeni yıl partilerinde, gözleri giyenin üzerini çekecek olan bu çizmelerin fiyatı 30.000 TL civarında. 

Chanel

Süpermarkette tamamen gümüş bir alışveriş sepetiyle dolaşmak istemez miydiniz. O halde size Chanel’in 40.000 TL’lik alışveriş sepetini önerebiliriz. Her şeyi olan biri için kaçırılmayacak bir hediye olabilir.

Sisley Paris x L

Sisley’in Christine d’Ornano ve L / Üniformalı Jeanne Signolles markalarının ürünü olan bu setin yaklaşık olarak 6.000 TL civarında fiyatı bulunuyor. Çok fazla sayıda üretilmeyen bu özel set çok iyi bir yeni yıl hediyesi olabilir.

Jaeger-LeCoultre

70.000 TL’lik pembe altın bir saat alarak sevdiklerinizin yeni yılını neşelendirebilirsiniz.

Shapero

Winnie the Pooh’u seven herkes için en gösterişli hediye. İlk baskı setleri hem yazar hem de illüstratör tarafından imzalanmış. Kitaplardaki birçok sayfanın hala okunmamış oldukları düşünülüyor. Yaklaşık değeri 150.000 TL civarında bulunuyor. Gerçekten de her şeyi olan birinin hiç de beklemediği kadar özel bir hediye olabilir.

Just One Eye

Altından ve gümüşten birer set oyun kartı oldukça centilmen bir hediye olabilir. Bu yaldızlı kartlar ve özel kılıflar 20.000 TL’den alıcı bekliyor.

Hermes

Dolmakalemden de yılbaşı hediyesi olur mu demeyin! Hermes’in 18 ayar beyaz altın dolmakalemi, 5.000 TL’yi gözden çıkarırsanız çok güzel bir hediye olabilir.

Linley

Downton Abbey taraftarları için kesinlikle kaçırılmayacak bir mücevher kutusu: serinin çekildiği Highclere Kalesi’nin kopyası olan bu kutu akçaağaç ahşaptan yapılmış ve süet ile kaplı olmasının yanında sadece 5 adet üretilmiş. Değeri ise yaklaşık olarak 325.000 TL.

Atkinsons

Dünyada toplam 1000 tane üretilen bir parfümü sevdiğiniz birine hediye etmek istemez miydiniz? Kapağının 14 karat altın olduğu bu parfümün kokusu da baş döndürüyor 1800 TL’lik fiyatı da…

0 Comments
Share
Etiketler:

aysefugenarda

Reply your comment:

Your email address will not be published. Required fields are marked *