Lüks

LÜKS TUTKUNU BOKSÖR: FLOYD MAYWEATHER

luks-tutkunu-boksor-floyd-mayweather

Lakabı “The Money” yani “Para” olan ABD’li boksör Floyd Mayweather dünyanın en çok kazanan sporcularından biri olmasının yanında, aynı zamanda bir instagram fenomeni. En yakın arkadaşı ise her paylaşımıyla olan olan ünlü poker oyuncusu Dan Bilzerian. Kişisel serveti 1 milyar doların üzerinde olan ünlü boksörün en büyük tutkusu ise lüks. Öyle ki, yaşamının her noktasında lüks bulunuyor.

En çok parayı otomobillere harcayan boksörün garajında, piyasa değeri 50 milyon doların üzerinde olan 88 adet lüks otomobil bulunuyor. En favori araçları olan Bugatti ve Ferrarilerin değeri 10 milyon dolar tutuyor.

Ünlü boksörün bir de ilginç bir özelliği var: Miami’deki tüm araçları beyazken, Las Vegas’taki araçların tümü de siyah renkte.

Aynı zamanda bir ayakkabı tutkunu olan Floyd Mayweather, hiçbir ayakkabıyı ikinci kez giymiyor. Kaç tane ayakkabısı olduğunu bilmese de her ay 20 bin liradan fazla bir miktar parayı iç çamaşırlarına harcadığını söylüyor.

Ünlü boksörün şapkaları da her daim gündem konusu. Bir internet sitesinde satışa sunulan şapkaların üzerinde “The Best Ever” veya “The Money Team” gibi kendini öven sözlerin baş harfleri bulunuyor. Özellikle ona özenen gençlerin bu tarz şapkalara büyük ilgi gösterdiği söyleniyor.

Kendi özel uçağı da bulunan boksör, uçuş sırasında çektiği eğlenceli ve bazen de lüksü simgeleyen fotoğraflar paylaşıyor.

Floyd, eğlenmek için evden dışarı çıkacağı zaman mutlaka bir çanta dolusu para bulunduruyor. Hem paralarını sergilemeyi hem de gece boyunca dağıtmayı oldukça seviyor.

Birçok ünlü boksör gibi o da takı hayranı. Elmaslar, pırlantalar ve altınlarla süslü kolyeleri, saatleri, bileklikleri ve zincirleri olan Floyd’un aylık mücevher bütçesi ise yüzbinlerce dolar.

0 Comments
Share
Etiketler:

yonetici

Reply your comment:

Your email address will not be published. Required fields are marked *